INVEST DOM to firma prężnie działająca na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych w Polsce.

Zdobyte doświadczenie, sprawiło, że wyspecjalizowaliśmy się w usługach związanych z inwestowaniem w nowe budynki wielorodzinne i jednorodzinne.

Kiedy podejmujemy się konkretnego zadania, kierujemy się kilkoma zasadniczymi kryteriami:

  • zawsze wyszukujemy najlepszą lokalizację, tj. bierzemy pod uwagę wymagania Klienta, możliwości komunikacji z ważnymi instytucjami i miejscowościami oraz otoczenie inwestycji,
  • dokładamy starań o umiejscowienie budynków wśród zieleni,
  • analizujemy rynek nieruchomości i dostosowujemy się do Państwa oczekiwań dotyczących układu i wielkości mieszkań,
  • nasze obiekty są energooszczędne, co wpływa na ich ekonomiczną eksploatację,
  • nieruchomości, które powstają przy naszym udziale są bezpieczne dla ich mieszkańców i użytkowników,
  • pomagamy w sfinansowaniu zakupu wymarzonego mieszkania czy domu, między innymi dzięki uczestniczeniu w programach rządowych takich, jak „Rodzina na Swoim” czy „Mieszkanie dla Młodych” oraz udzielamy pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego,
  • doradzamy naszym Klientom w zakresie sprzedaży oraz zakupu nieruchomości,
  • indywidualne podejście do klienta oraz terminowość jest istotnym elementem każdego realizowanego przez nas projektu.

 

Zrealizowaliśmy lub jesteśmy w trakcie realizacji szeregu inwestycji, między innymi:

 

Osiedle „Słoneczne Tarasy” w Kętach

 

Osiedle „Słoneczne Tarasy” to zespół 4 budynków wielorodzinnych, realizowany przy ul. 3 Maja w Kętach. Budynki zostały wykończone w wysokim standardzie, każde mieszkanie posiada przestronny taras z widokiem na góry.

www.mieszkaniakety.pl

 

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w Brzeszczach

 

Planowana inwestycja obejmuje budowę 9 funkcjonalnie zaprojektowanych domów w zabudowie szeregowej. Wyjątkowy charakter tej inwestycji podkreśla nowoczesna i funkcjonalna architektura.

www.domybrzeszcze.pl

 

Domy jednorodzinne w Bielsku-Białej

 

Budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej położone w atrakcyjnej dzielnicy Bielska-Białej, z pięknym widokiem na góry i panoramę miasta. Inwestycja została zakończona.

Osiedle „Green Park” w Brzeszczach

 

„Green Park” to atrakcyjnie zaprojektowany zespół kilku budynków wielorodzinnych przy ul. Kościelnej w Brzeszczach. Aktualnie realizowany jest drugi budynek, który spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów.

www.mieszkaniabrzeszcze.pl

 

„Osiedle Brzozowe” w Porąbce

„Osiedle Brzozowe” powstanie w Porąbce, przy ul. Brzozowej – 5km od centrum Kęt, na malowniczo usytuowanej działce, w bliskim sąsiedztwie lasu. Będzie obejmować 6 budynków w zabudowie bliźniaczej oraz dwa wolnostojące. Osiedle jest na etapie projektowania.

www.domyporabka.pl

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Jeden z najnowocześniejszych ośrodków rehabilitacji w Polsce. Centrum prowadzi również poradnie medyczne wielu specjalności oraz apartamenty senioralne. Całość kompleksu została wybudowana przy zastosowaniu innowacyjnej technologii SIP w standardzie niskoenergetycznym.

www.trivita.pl